Skip to content

About

FreshouseDesignBlog jest pomysłem wspólnym Kasi Stefańskiej współzałożycielki Freshouse i Przemka Sobóckiego, projektanta i ilustratora, na codzień zamieszkałego w Tokio, współpracującego z Freshouse głównie jako konsultant w zakresie promocji i marketingu. Oboje zaczeli się zastanawiać w jaki sposób przybliżyć i zainteresowć przeciętnego mieszkańca naszego kraju dobrym, na światowym poziomie dizajnem.

FreshouseDesignBlog z założenia ma na celu promowanie interesującego i unikatowego dizajnu w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu, gdzie sam Freshouse jest zarówno platformą jak i cześcią owego planu. Jako. że owy blog jest pisany głównie z Japonii będzie można znaleźć dużo nowości i ciekawostek dizajnerskich głównie z tej części świata, choć nie tylko. Tak więc bedzie dużo najnowźyszch TRENDÓW począwszy od opakowań, nowych technologii, wystawiennictwa, grafik jaki również mody i architektury, od górnolotnych projektów po proste produkty dnia codziennego, dużo minimalu japońskiego jak i jeszcze więcej nie-minimalu, o wiele mniej znanego poza granicami Japonii, no i dużo Freshousu – czyli wszystko co dizajnem można nazwać i z dizajnem można powiązać.

Mamy nadzieję, że FreshouseDesignBlog będzie doskonałym źródłem informacji i to nie tylko dla wąskiego grona projektantów i architektów.

Na początku bedzie dużo Japonii ale mamy nadzieję, że z czasem będzie również pojawiać się coraz więcej ciekawostek z różnych zakątków świata. Również w języku angielskim, tj z czasem.

 

Posty powinnym pojawiać sie mniej więcej 2-3razy w tygodniu. Zachęcamy do czytania.

 

 

 

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: